تبلیغات

من میخوام بچه 7 ساله خودم رو ببرم پیش متخصص ارتودنسی، اولین جلسه چجوریه؟

۰

وقتی فرزند خود را برای اولین بار به مطب بهترین متخصص ارتودنسی در تهران میبرید، ابتدا به صورت کامل معاینه میشود. برای ارزیابی تخصصی تر احتمالا از دندان های کودک شما عکس و تصاویری با اشعه ایکس گرفته خواهد شد تا وضعیت استخوان فک، دندان های شیری و دائم کودک با دقت مشاهده شود. متخصص تمام مسائل و مشکلات بالقوه ای را که با کمک اشعه ایکس می بیند را تشخیص میدهد و به شما اطلاع می دهد که بهترین روش درمانی برای اصلاح این مشکلات چیست و همچنین هزینه ارتودنسی را نیز به شما اطلاع میدهد.

کاری که شما میتونید طی جلسه اول ارتودنسی کودکان انجام بدهید

تاریخچه پزشکی کودک خود را به متخصص بگویید. اگر کودک عادات خاصی در جویدن یا غذا خوردن دارد یا داروی خاصی مصرف میکند را حتما به متخصص اطلاع دهید.  از همه مهمتر برای اینکه متخصص ارتودنسی کودکان و کارکنان مطبش بتوانند به بهترین شکل با کودک دلبند شما برخورد کنند حتما ویژگی های اخلاقی و علایق کودکتان را به او تا در همان جلسه اول کودک عاشق مطب و پروسه درمان شود.

با دکتر درویش پور ملاقات کنید

همه آمار و ارقام نشان میدهد که دکتر درویش پور یکی از 10 تا برترین متخصص ارتودنسی کودکان در تهران هستند. اگر مایل هستید کودک 7 ساله خود را برای ارزیابی و یا درمان مشکلات ارتودنسی به نزد یک متخصص خوب ببرید، دکتر درویش پور خوشحال میشوند روند ارزیابی و یا درمان مکشلات احتمالی فرزند شما را بررسی کنند. اگر سوالی از دکتر دارید در این بخش آن را بپرسید و اگر میخواهید به صورت آنلاین نوبت دریافت کنید به این بخش بروید.

در ارتودنسی کودکان مشکلات متعددی وجود دارد که بهتر است هرچه زودتر شناسایی و درمان شوند. اگر مطمئن نیستید و نمیدانید که فرزند 7 ساله شما دقیقا چه مشکلات ارتودنسی دارد نگران نباشید. معمولا نشانه ها و علایمی وجود دارد که از روی آن ها میتوان مشکلات دندان آن ها را شناسایی کرد

 

+ نوشته شده توسط Metraj در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر